KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916508

nr 1291 6508

Maurice Moberg

(1923-2014), Sverige

Oljemålning, Maurice Moberg (f. 1923), Sverige. Kust. Signerad. Olja på duk, 30x47 cm

Maurice Moberg, född i Stockholm 1923, svensk målare och grafiker, död 2014.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:57:13

24/11 19:45:56 1      Vinnande bud

Maurice Moberg

Läs mer om Maurice Moberg